NEVÁHEJTE A OBJEDNÁVEJTE VYBRANÉ PRODUKTY ZA SUPER CENY + VĚRNOSTNÍ PROGRAM + DOPRAVA ZDARMA OD OBJEDNÁVKY V MIN. VÝŠI 5.000,- Kč, to je Vaše Kavakomfortne.cz

Káva Vettori

Značka Vettori byla založena v roce 1925 v Toskánsku, které se nachází ve střední Itálii. K pražení byla a jsou pečlivě vybírána kvalitní výběrová zrna kávy, která byla a jsou pražena velmi pomalu, čímž zaručují opravdový prožitek z doušku kávy silného espressa. Filozofie značky Vettori spočívá především v dokonalé rovnováze mezi chutí a tělem kávy tak, abyste s každým šálkem kávy Vettori obdrželi dávku svého štěstí.

V našem e-shopu Vám nabízíme:

Vettori Aromatica 100% Arabica 1000g - Káva Aromatica se vyniká svojí vyváženou sametově sladkou chutí a výtečným aroma. Vhodná pro pravé italské espresso, jehož kvalitu ocení i největší znalci kávy. Vetorri Aromatica je 100% Arabica nejvyšší kvality skládajících se ze zrn, které pocházejí z odrůd ze Střední Ameriky. Vyniká pomalým pražením kávových zrn, což zaručí výjimečnou chuť kávy.

Vettori Tradizionale 100% Robusta 1000g - Vettori 100% Robusta je velmi silná chuť kávy, vhodná zejména pro milovníky kávy s dlouho trvající chutí, díky její síle. Vhodné je vychutnávat si šálek této kávy, vzhledem ke svému vyššímu obsahu kofeinu, v ranních či dopoledním hodinách. Jedná se o kávová zrna pocházející z kávových plantáží z Afriky.

Vettori Effe 80/20 1000g -  Effe je směs 80% Arabiky a 20% Robusty malé rodinné pražírny Vettori z italského Toskánska. Effe je výbornou volbou pro ty, kteří nemají rádi v kávě kyselost, ale nechtějí se vzdát kvalit spojených s Arabikou. Káva s plným tělem a kořeněnou chutí. Káva má lehké a svěží aroma s nižším obsahem kofeinu.

Vettori Italiana 1000g - Vettori Italiana je zástupcem silné, kávy takřka typu Rossa, avšak na nesmírně vysoké úrovní v rámci sortimentu pražírny Vettori. Káva Vettori Italinana je silné, plné chuti, je charakteristická sametovým tónem hořké čokolády, který se rozlévá po jazyku ještě dlouho po dopití každého doušku. Intenzivní chuť a příjemná kyselost na pozadí. Káva s kořeněnou chutí s kakaovou dochutí. Silná káva intenzivní chuti.