NEVÁHEJTE A OBJEDNÁVEJTE VYBRANÉ PRODUKTY ZA SUPER CENY + VĚRNOSTNÍ PROGRAM + DOPRAVA ZDARMA OD OBJEDNÁVKY V MIN. VÝŠI 5.000,- Kč, to je Vaše Kavakomfortne.cz

Káva Tonino Lamborghini

Značka Tonino Lamborghini je velmi známá a tradiční italská značka nesoucí si známku luxusu. Historie kávy se odráží od nadšení pro pěstování kávy a dlouholetých zkušeností s výrobou v Itálii. Tradice pomalého ručního pražení kávových zrn je zde zmodernizována tak, aby bylo dosaženo ještě lepší kvality kávy, která je vhodná i pro ty nejnáročnější znalce kávy. Při výrobě se neustále kontroluje kvalita kávy, aroma, ale také jak se mění její chuť. Všechna zrna kávy jsou kontrolována v přísném prostředí pomocí přesně naprogramovaných samostatných strojů. V případě, že chcete ocenit luxusním dárkem své nejbližší, popř. obdarovat někoho v rámci své pracovní spolupráce, je tato originální a jedinečná značka zrnkové kávy tím nejvhodnějším dárkem.

V našem e-shopu Vám nabízíme:

Tonino Lamborghini caffe Black 1000g - Tonino Lamborghini caffe Black je vynikající krémová směs těch nejkvalitnějších kávových zrn z 60% podílem Arabiky Alta Mogiana a 40%podílem Robusty. Díky kvalitnímu výběru zrn má káva výrazné aroma, avšak velmi plnou, jemnou a krémovou chuť se sotva vnímatelnou kyselinkou.V chuti jsou náznaky praženého oříšku. Jedná se o luxusní značku té nejvyšší kvality. 

Tonino Lamborghini caffe Platinum 1000g - Tonino Lamborghini caffe Platinum je velmi luxusní a výjimečná káva z těch nejkvalitnějších kávových zrn složených z 95% Arabiky Santos z Brazílie a středoamerické Arabiky, která je následně doplněna a tím i zjemněna 5% podílem Robusty. Kombinace staré tradice pražení a moderní technologie je základem, díky kterému dostává zákazník na stůl jedinečný produkt nejvyšší kvality. Díky kvalitnímu výběru zrn má káva výrazné aroma, avšak velmi plnou a jemnou chuť.

Tonino Lamborghini caffe Red 1000g - Značková a luxusní káva vysoké kvality je pečlivé vybírána a pražena na severu Itálie. Tonino Lamborghini caffe Red je dokonalá krémová směs těch nejkvalitnějších kávových zrn z 80% Arabiky z Etiopie, Kostariky a Brazílie s 20% podílem Robusty. Tato káva má jemnější a méně kyselou chuť, ovšem intenzivní tělo se sladkým čokoládovým nádechem a vysokou a hustou krémou.