NEVÁHEJTE A OBJEDNÁVEJTE VYBRANÉ PRODUKTY ZA SUPER CENY + VĚRNOSTNÍ PROGRAM + DOPRAVA ZDARMA OD OBJEDNÁVKY V MIN. VÝŠI 5.000,- Kč, to je Vaše Kavakomfortne.cz

Káva Segafredo

Značka Segafredo disponuje kávou, která je ovoněna tradicí. Zakladatelem je rodina Zanetti, jejíchž předkové se rovněž zajímali o pražení kávy, lze tedy konstatovat, že rodině Zanetti koluje kávy v krvi. Pan Massimo jako první z rodiny začal pražit a vyrábět kávu. První pražírnu založil před více než třiceti lety v Bologni, která se nachází na severu Itálie a je hlavním městem regionu Emilia-Romagna a provincie Bologna. Od první pražírny v Boloni rozšířil postupně společnost Segafredo Zanetti do velikosti mezinárodního koncernu s 27 dceřinými distribučními společnostmi nejen v Evropě, ale také v Jižní Americe, USA a Austrálii. Dnes je značka Segafredo Zanetti světovým lídrem na trhu espressokáv. Charakteristická je zejména výběrem kvalitních kávových směsí, pražením v pražírnách při využití nejmodernějšího technologického zařízení. Hlavní filozofie značky Segafredo je šířit správnou chuť, kulturu a metodu přípravy pravého italského espressa do celého světa.

V našem e-shopu Vám nabízíme:

Segafredo Intermezzo 1000g - Italská káva pro vášnivé milovníky kávy. Silná kořeněná směs vynikajících vlastností se silným tělem z kvalitních druhů káv Arabika (60%) a Robusta (40%). Jedná se o jednu z nejstarších receptur značky Segrafedo. Kouzlo produktů této společnosti spočívá v harmonické souhře směsi, pražení a způsobu přípravy. Tradiční benátský způsob pražení, vybrané druhy kávy a perfektní zacházení s nejmodernější technologií vytvářejí jedinečnou kávu pro pravé milovníky kávy.

Segafredo Zanetti Espresso Casa 1000g - Plná chuť této kávy s kořenitou chutí a bohatou pěnou je ideální ke každodennímu startu dne i k vychutnání pravé kávy s přáteli. Excelentní chuť, intenzivní vůně. Káva Segafredo Zanetti Espresso Casa je původem z Jižní Ameriky a je složena v poměru 80 % Arabica a 20 % Robusta. Výroba probíhá jemným pražením pro dokonalou chuť a intenzivní vůni. Ideální pro přípravu většího espressa či cappuccina. Vhodná pro kombinaci s mlékem.

Segafredo Zanetti Selezione Crema 1000g - Unikátní jemná směs pečlivě vybraných kávových zrn italské kávy Segafredo Zanetti Selezione Crema snoubená s bohatou pěnou. Jde o postup pražení, kdy se jednotlivé druhy kávy mírně praží odděleně a až poté dojde ke smíchání, tzv. benátské pražení. Díky tomu má tato káva svou krémovou chuť a bohatou pěnu.