NEVÁHEJTE A OBJEDNÁVEJTE VYBRANÉ PRODUKTY ZA SUPER CENY + VĚRNOSTNÍ PROGRAM + DOPRAVA ZDARMA OD OBJEDNÁVKY V MIN. VÝŠI 5.000,- Kč, to je Vaše Kavakomfortne.cz

Káva Pelliny

Značka Pelliny vznikla kde jinde než v Itálii, zakladatelskou rodinou Pelliny byla založena v roce 1922 ve Veroně, což je město v severní Itálii v oblasti Benátsko, druhé největší město hned po Benátkách. Aktuálně je stále rodina Pelliny vlastníkem značky, kdy se zaměřuje především na italský trh, kde má velmi silné postavení díky své nezaměnitelné kvalitě. Jednoduše řečeno dnes tato značka patří k největším výrobcům kávy v Itálii, s více než třiceti zastoupeními po celém světě. Značka Pellini byla oceněna zlatou medailí na mezinárodním testování kávy a figuruje na vedoucím místě na trhu mleté moka kávy. Investice do nových technologií a neustálá kontrola kvality, podpořená mezinárodně uznávanými certifikáty kvality dává záruku vysoce hodnotné kávy.

V našem e-shopu Vám nabízíme:

Pellini Top 1000g - Káva Pellini TOP je směsí 9-ti prvotřídních Arabik. Silná káva s pěknou pěnou a nižším obsahem kofeinu. Pro kávu Pellini je příznačné pomalé pražení, při kterém jsou zrna stejnoměrně pražena do tmavého stupně, díky čemuž získává káva výraznou a silnou chuť. Pellini Top snoubí jemnou, ale výraznou chuť kávy. Káva Pellini TOP je směsí 9-ti prvotřídních Arabik. Silná káva s pěknou pěnou a nižším obsahem kofeinu. 

Pellini Oro Gusto Intenso 1000g - Pro kávu Pellini je příznačné pomalé pražení, při kterém jsou zrna stejnoměrně pražena do tmavého stupně, díky čemuž získává káva výraznou a silnou chuť. Pellini Oro Gusto Intenso nabízí vyváženou chuť, silné kořeněné aroma a bohatou pěnu.

Pellini Espresso Vivace 1000g - Poměr zrn je 80% Arabika a 20% Robusta. Pomalé pražení a vhodný výběr zrn umožňuje pít kávu bez známek kyselosti. Káva má příjemnou chuť a intenzitu. Pro kávu Pellini je příznačné pomalé pražení, při kterém jsou zrna stejnoměrně pražena do tmavého stupně, díky čemuž získává káva výraznou a silnou chuť.