NEVÁHEJTE A OBJEDNÁVEJTE VYBRANÉ PRODUKTY ZA SUPER CENY + VĚRNOSTNÍ PROGRAM + DOPRAVA ZDARMA OD OBJEDNÁVKY V MIN. VÝŠI 5.000,- Kč, to je Vaše Kavakomfortne.cz

Káva Dallmayr

Sídlo společnosti Dallmayr se nachází v Mnichově a má za sebou tři století trvající historii. Rodina zakladatelů se uvázala příslibem vysoké kvality, kterou společnost ctí dodnes. První záznam obchodě je datován přibližně k roku 1700. Obchodník jménem Christian Reitter začal v této době provozovat malý obchůdek v Mnichově a nabízet svou upraženou kávu prvním zákazníkům. V roce 1870 obchod získává své současné jméno po majiteli a obchodníkovi Aloisovi Dallmayrovi z Wolnzachu v Hallertau. Posléze byl obchod prodán Antonu Randlkoferovi a po jeho smrti přebrala obchod žena, vdova Therese Randlkoferová. Pod vedením schopné ženy se Dallmayr řádí k nejlepším kávám v Evropě. Získává tak několik ocenění, zejména od královských dvorů. V roce 1912 došlo k vzestupu a rozšíření rodinného obchodu na pultový prodej. Společnost začala zaměstnávat přibližně 70 zaměstnanců a v roce 1933 byl započat začátek éry kávy. Konrad Werner Wille, teprve 19-letý brémský odborník na kávu, buduje u společnosti Dallmayr speciální oddělení pro kávu. Nakupuje surovou kávu, sám ji praží a organizuje prodej, čímž se zrodila značka Dallmayr Kaffee. I přes značný růst v posledních letech zůstává Dallmayr rodinnou firmou, která je dodnes osobně vedena svými majiteli Georgem Randlkoferem (odpovědným za divizi lahůdkářství a Party & Catering) a Wolfgangem Willem (odpovědným za divize káva a Vending & Office) za podpory budoucí generace. Káva Dallmayr se tak pyšní kvalitní sametově jemnou harmonickou chutí s typickou vůní kávy, která je oblíbená po celém světe.

 V našem e-shopu Vám nabízíme:

Dallmayr Crema d´Oro 1000g - Zažijte jedinečný chuťový zážitek s kávou v nejvyšší kvalitě od značky Dallmayr. Káva Dallmayr Crema  má sametově jemnou harmonickou chuť s typickou vůní kávy Dallmayr. Káva se může pochlubit 100% obsahem nejvybranějších zrn druhu Arabica z horké Etiopie. A to znamená naprosto delikatesní pochoutku. Čeká na vás sametově jemná vyvážená chuť a rovnoměrné aroma. Její obrovskou předností je hustá světlá pěna neboli Crema. Kávová zrna jsou pražena jemným způsobem. Skvěle se hodí pro přípravu v automatickém kávovaru.

Dallmayr Espresso d´Oro 1000g - Zažijte jedinečný chuťový zážitek s kávou v nejvyšší kvalitě od značky Dallmayr. Zrnková káva je směsí nejvyhlášenější odrůdy Arabica z plantáží africké Etiopie. Samotná káva Dallmayr Espresso Oro má úžasné chuťové vlastnosti. Jak už u opravdu kvalitní kávy bývá zvykem, zdobí jí také bohatá ale zároveň jemná zlatohnědá crema.

Dallmayr Crema d´Oro Intensa 1000g - Připravte si z pohodlí domova či v práci silné espresso vysoké kvality od firmy Dallmayr. Pražená z nejkvalitnějších zrnk vysokohorských odrůd Arabiky z nejlepších plantáží světa. Jedná se o středně praženou kávu, 100% ARABICA, přičemž obsah kofeinu je méně než 1,5%.