NEVÁHEJTE A OBJEDNÁVEJTE VYBRANÉ PRODUKTY ZA SUPER CENY + VĚRNOSTNÍ PROGRAM + DOPRAVA ZDARMA OD OBJEDNÁVKY V MIN. VÝŠI 5.000,- Kč, to je Vaše Kavakomfortne.cz

Káva Bristot

Značka kávy Bristot patří k nejstarším kávovým značkám v Evropě. Domenico Bristot, který založila tuto značku, započal pražit kávu od roku 1919 v Belluno v Itálii. Belluno je italské město, hlavní město stejnojmenné provincie, ležící v Benátsku. Jeho hlavním cílem bylo vytvořit prvotřídní a jedinečnou směs kávy vysoké kvality pro přípravu dokonalého italského espressa. Důležitým aspektem byl zejména výběr kvalitních kávových zrn přímo od místních pěstitelů. Rodina zakladatelů původně rozvážela své členy rodiny na kolech po sousedních vesnicích a městech, a tak se dostávala čerstvě pražená káva k prvním zákazníkům.

Káva od značky Bristot je zárukou kvality a výjimečnosti. Dnes, více jak 90 let od svého založení, se firma snaží uchovat stejné principy výroby kávy za využití modernějších technologií jako její zakladatel, aby káva značky Bristot byla stále zárukou kvality a výjimečnosti. Káva Bristot byla mezi prvními exportovanými značkami na evropský trh. A od té doby si získala uznání po celém světě! Značka Bristot patří mezi nejkvalitnější kávu na trhu, která splňuje požadavky profesionálů i nejnáročnějších znalců prvotřídního espressa.

V našem e-shopu Vám nabízíme:

Bristot Classico 1000g - Středně pražená směs kávy Bristot Classico vyniká obzvláště silnou a plnou chutí s oříškovým aroma a charakteristicky hustou pěnou. Výborná pro přípravu silného espressa, latté macchiata či cappuccina. Výborná jako ranní káva. Káva Bristot Classico je namíchána z indické Robusty a brazilské odrůdy Arabica, která vytváří skvělou chuť s nízkou kyselostí. Kávová zrna jsou zastoupena v poměru 40% Arabica 60% Robusta.

Bristot Espresso 100g - Způsob pražení dle originální italské receptury propůjčují této kávě nepřekonatelnou obzvláště silnou chuť, kořeněné aroma a hustou pěnu. Bez kyselosti. Ideální pro přípravu latte macchiata, cappuccina a pro přípravu silnějšího espresa. Skvělá jako ranní káva. Směs kávových zrn zastoupena v poměru 60% Robusta a 40% Arabica.