NEVÁHEJTE A OBJEDNÁVEJTE VYBRANÉ PRODUKTY ZA SUPER CENY + VĚRNOSTNÍ PROGRAM + DOPRAVA ZDARMA OD OBJEDNÁVKY V MIN. VÝŠI 5.000,- Kč, to je Vaše Kavakomfortne.cz

Káva Arabicaffe

Značka Arabicaffe je spadá pod italskou společnost, která působí v oboru pražení kávy. Italská manufaktura byla založena v roce 1953. V čase vytvořila Arabicaffé vysoce kvalitní a chutný produkt, který má významné postavení zejména v oblasti sicilského trhu. V případě, že chcete ocenit luxusním dárkem své nejbližší, popř. obdarovat někoho v rámci své pracovní spolupráce, je tato originální a jedinečná značka zrnkové kávy tím nejvhodnějším dárkem.

V našem e-shopu Vám nabízíme:

ARABICAFFE MEDITERRANEO BLU 1000g - NOVINKA. Káva Mediterraneo Blu obsahuje kávová zrna 100% Arabica z plantáží v Brazílii, Kolumbii, Mexiku, Guatemale. Jedná se o kávovou směs s vyváženou chutí a mírnou kyselostí se zachováním jemnosti kávy. Vhodné pro jakoukoliv přípravu kávy. V roce 2016 získala ocenění za vynikající chuť! Jedná se o luxusní značku té nejvyšší kvality. 

ARABICAFFE MEDITERRANEO ROSSO 1000g - NOVINKA. Káva Mediterraneo Rosso obsahuje kávová zrna 100% Arabica z plantáží v Brazílii, Kolumbii, Mexiku, Guatemale. Jedná se o kávovou směs s vyváženou chutí espressa v kombinaci s pomalou ostrostí na jazyku při zachování nízké kyselosti a lahodné pěny. Vhodné pro jakoukoliv přípravu kávy, zejména pak espressa. Jedná se o luxusní značku té nejvyšší kvality. 

ARABICAFFE SUPERMISCELA 1000g - NOVINKA. Káva Supermiscela obsahuje kávová zrna 80% Arabica a 20% Robusta z plantáží ve střední Ametice, v Africe a Indii. Brazílii, Kolumbii, Mexiku, Guatemale. Jedná se o kávovou směs s jemně pikantní chutí při zachování vyváženosti chuti. Vhodné pro jakoukoliv přípravu kávy. Jedná se o luxusní značku té nejvyšší kvality. 

ARABICAFFE MEDITERRANEO BIO 1000g - NOVINKA. Káva Mediterraneo Bio je 100% organická káva, jejíž kávovníky se pěstují na plantážích v Indii, Brazílii, Etiopii a Guatemale bez použití chemických hnojiv či pesticidů s dostatečným časem pro vlastní přirozenou detoxikaci. Středně silná kávová směs s jemným dotekem čokolády. Chcete vyměnit svojí konvenční kávu a zkusit zdravější variantu, a to nejenom k sobě, ale i vůči životnímu prostředí? Pak je tato káva pro Vás správná volba. Za Kavakomfortne.cz doporučujeme. Jedná se o luxusní značku té nejvyšší kvality.