NEVÁHEJTE A OBJEDNÁVEJTE VYBRANÉ PRODUKTY ZA SUPER CENY + VĚRNOSTNÍ PROGRAM + DOPRAVA ZDARMA OD OBJEDNÁVKY V MIN. VÝŠI 5.000,- Kč, to je Vaše Kavakomfortne.cz

Novinky

PODZIMNÍ VÝPRODEJ

PRÁVĚ PROBÍHÁ PODZIMNÍ VÝPRODEJ VYBRANÉHO ZBOŽÍ. TAK NEVÁHEJTE A OBJEDNÁVEJTE ZA NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU. VAŠE KAVAKOMFORTNE.CZ. PODZIMNÍ VÝPRODEJ JIŽ SKONČIL.

 

Ekologický bambusový hrnek NOVINKA 2019

Už dost bylo plastu! Buďme společně šetrní k životnímu prostředí! Společnost Ecoffee pro nás vyrobila ekologické provedení kelímků vyrobených z bambusových vláken, kukuřičného škrobu a pryskyřice v hojně nabízeném barevném provedení. Při zpracování bambusu se nepoužívají žádné chemikálie, při výrobě není produkt ošetřen chemickou látkou. Kelímek je biologicky rozložitelný, v kompostu se za 36 měsíců rozloží cca 85%. Bez jakýchkoliv BPA a ftalátů. Vyměňte své konvenční plastové kelímky za šetrnou variantu k životnímu prostředí.

Ecoffee cup je tu pro Vás.

 

Nové varianty 2019 KEEPCUP HRNKŮ!

Pokud milujete kávu s sebou a záleží vám na životním prostředí, KeepCup je pro Vás tou nejlepší volbou. KeepCup je australská značka ekologických hrnků, v němž vydrží nápoj teplejší o 20 - 30 minut než v běžném papírovém kelímku. Vybírejte z modelů roku 2019. 

Nově 100% organická káva

Nově v našem e-shopu nabízíme 100% organickou kávu MEDITERRANEO BIO od Arabicaffe. Chcete vyměnit svojí konvenční kávu a zkusit zdravější variantu? Pak káva Mediterraneo je pro Vás správná volba. Nově si lze u nás nakoupit i další exkluzivní kávy od Arabicaffe, proto neváhejte a využijte akčních zaváděcích cen. Vaše Kavakomfortne.cz.

Dárkové sady

Darujte sobě nebo svým blízkým to nejlepší! Připravili jsme pro Vás dárkové sady jako skvělý tip obdarovat své blízké. Tak neváhejte a již nyní v předstihu objednávejte. Ten pravý dárek pro milovníky kávy!

Nově BARISTA&Co!

Nově sada zařízení pro milovníky kávy značky BARISTA&Co. 

Nově PŘÍSLUŠENSTVÍ ke kávě!

Snažíme se našim zákazníkům nabízet vždy něco nového, a proto jsme pro Vás rozšířili námi nabízený sortiment o příslušenství a připravili pro Vás akční ceny.