NEVÁHEJTE A OBJEDNÁVEJTE VYBRANÉ PRODUKTY ZA SUPER CENY + VĚRNOSTNÍ PROGRAM + DOPRAVA ZDARMA OD OBJEDNÁVKY V MIN. VÝŠI 5.000,- Kč, to je Vaše Kavakomfortne.cz

Ecoffee cup Inca 350ml

Kód: 684
Novinka Tip
Značka: Ecoffee cup
239 Kč
Skladem

Už dost bylo plastu! Buďme společně šetrní k životnímu prostředí! Společnost Ecoffee pro nás vyrobila ekologické provedení kelímků vyrobených z bambusových vláken, kukuřičného škrobu a pryskyřice v hojně nabízeném barevném provedení. Při zpracování bambusu se nepoužívají žádné chemikálie, při výrobě není produkt ošetřen chemickou látkou. Kelímek je biologicky rozložitelný, v kompostu se za 36 měsíců rozloží cca 85%. Bez jakýchkoliv BPA a ftalátů. Vyměňte své konvenční plastové kelímky za šetrnou variantu k životnímu prostředí. Ecoffee cup je tu pro Vás.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bambusového vlákno je nejvíce obnovitelnou a rychle rostoucí surovinou. Bambusové kelímky jsou vyrobeny z odpadu, který vznikl při výrobě bambusových jídelních hůlek. Bambus pochází z certifikovaného a vládou spravovaného přírodního lesa (Anji kraj, provincie Zhejiang), není z uměle vytvořené plantáže. Kelímek je zdravotně nezávadný a neovlivňuje chuť nápoje. Díky uzavíratelnému víčku je skvělým společníkem na cesty.

Nedoporučujeme mytí v myčce.

Obsah: 350ml